Duyurular

Defterdarlığımızdan “Geleceğe Nefes” Kampanyasına Destek

Elazığ Defterdarlığı olarak, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan “11 Milyon Ağaç; Bugün Fidan, Yarın Nefes” Kampanyasına destek olduk. Bu kapsamda; Defterdar Vekilimiz, Birim Müdürlerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile birlikte 8. Kolordu Komutanlığı sahasında gerçekleştirilen fidan dikimine katılarak, daha yeşil bir Türkiye için #GeleceğeNefes olduk.

İlçe Ziyaretlerimiz – Maden

Yapılan çalışmaları yerinde görmek ve memurlarımızın sorunlarını dinlemek üzere, Defterdar Vekilimiz Sn. Hülya YELİMLİEŞ Maden Malmüdürlüğünü ziyaret etmişlerdir.

Müsiad Elazığ Şubesine Ziyaretimiz

Defterdar Vekilimiz Hülya YELİMLİEŞ ve Personel Müdürümüz Arzu ELVAN tarafından Müsiad Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren’e ziyaret gerçekleştirilmiştir.

Elazığ OSB’ye Ziyaretimiz

Defterdar Vekilimiz Hülya YELİMLİEŞ, Personel Müdürümüz Arzu ELVAN ve Hazar Vergi Dairesi Müdürümüz Hurşit AKIN tarafından Elazığ OSB’ye ziyaret gerçekleştirilmiştir.

Keban Belediye Başkanı’ndan Ziyaret

Keban Belediye Başkanı Sn. Fethiye ATLI , Defterdar Vekilimiz Sn. Hülya YELİMLİEŞ’ i ziyaret ederek, çalışmalar hakkında karşılıklı istişarede bulunmuşlardır.

İlçe Ziyaretlerimiz – Keban

Yapılan çalışmaları yerinde görmek ve memurlarımızın sorunlarını dinlemek üzere, Defterdar Vekilimiz Sn. Hülya YELİMLİEŞ , Personel Müdürümüz Sn. Arzu ELVAN ve Gelir Müdür V. Sn. Sema ERSOY Keban Malmüdürlüğüne ziyaret gerçekleştirmişlerdir.

İlçe Ziyaretlerimiz – Ağın

Yapılan çalışmaları yerinde görmek ve memurlarımızın sorunlarını dinlemek üzere, Defterdar Vekilimiz Sn. Hülya YELİMLİEŞ , Personel Müdürümüz Sn. Arzu ELVAN ve Gelir Müdür V. Sn. Sema ERSOY Ağın Malmüdürlüğüne ziyaret gerçekleştirmişlerdir.